Já na plovárně

5. února 2017 v 10:08 | Mini
Sešli jsme se jako obvykle na koupališti. Něco mě jí pořád připomíná, ale Martina je jiná! Bylo mě smutno. Sám přece nezůstanu a tak jsem si dal inzerát. A napsala mě Martina. "Sejdeme se zítra na plovárně!" Tak tomu teda věřím. Ráno vyrážím na plovárnu a čekám na tu knihu, protože taky napsala, že bude mít knížku. Je to divný. Byl jsem tady už včera to jistě víš, ale Martina tady ještě asi nebyla. Nevím. Neznám.
Potom přišla. Marně vzpomínám koho mi připomíná. Je jiná. "Ahoj." Měla mě přečtenýho a věděla kam mířím! "Tak dem?"
"Vlezeme do bazénu." Věděla totiž, že budu ležet pod stromem. "Už vím. Prodavačka v Jednotě?"
"Ne." Tak odkud je?
"Já jsem z daleka a dělám tady v baru." Už vím co mě čeká. Půjdeme se tam podívat. Má to jasný! Do hospody nechodím. "Čeká nás dlouhá cesta."
"Tím si nejsem jistá" Chtěla se realizovat, tak jsem jí dal pokoj. Dlouho mluvila o baru. Tak dlouho, že mě to přestalo bavit a když řekla tak jdem? Nerozuměl jsem ničemu. "Už zavírají a já spěchám!"
Tak ať spěchá! "Už jdu." Jsem zvědavý co mi řekne. "Říkáte, že vás to nebaví!" Řekl ten ochmelka dole v baru. Martina mu dala další a my jsme začali řešit ženský. Co jinýho jsme měli taky dělat.
Říká mi "Některý ženský jsou všechny stejný!" Říkal mi taky, že měl krásnou babu a teď? "Ještě jednou!" "Neblbni!" "Ale jo. Ještě jednou já tě zvu!" Martina se zatvářila jako že jí to nevadí. "Tak jo, ale jenom jednou." Nebyl to žádný hlupák. Po druhé, po třetí a už byli čtyři ráno. "Tak pánové končíme." Tak tak, vykutáleli jsme se z baru a já jsem počkal na Martinu.
Zamkla a řekla "Ty jsi celkem prima. Dem."
"Kam?" "Bydlet." Jenomže já to tady neznám. "Bydlet?" "Ano. Bydlet. Co se divíš?"
"Za chvíli mi jede vlak domů!" To co jsem udělal si dodnes vyčítám! Píšu inzerát a přemýšlím, kde jsem udělal chybu.

Články

Téma týdne je "Žijeme v iluzích".

Reklama
Reklama Seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama